Líbí se vám program Studia Jandova a chcete přihlásit sebe nebo své dítě do některého z našich kroužků nebo kurzů? 

Právě probíhá PŘIHLAŠOVÁNÍ na první pololetí školního roku 2018/2019.

Níže naleznete informace, jakým způsobem můžete sebe nebo své dítě přihlásit. 

e-shop

nejjistější a nejpohodlnější způsob

Připravili jsme pro vás pohodlný způsob, jak se přihlásit z pohodlí domova, a to na pár kliknutí.

Jak to funguje?

Jednoduše si z nabídky kurzů a kroužků vyberte to, co Vás zajímá, v případě potřeby zvolte variantu (obvykle se jedná o termín kurzu nebo kroužku) a klikněte na “Objednat”. Následně můžete vybírat další kurzy, kroužky nebo cokoliv, co je v nabídce a nakonec v košíku provést objednávku, kde vyberete způsob platby. Platební údaje Vám budou obratem zaslány na e-mail, takže se jedná o nejrychlejší a nejjistější způsob, jak si 100% zajistit místo ve vybraném kurzu nebo kroužku.

Jakmile přijmeme Vaši objednávku, budeme Vás telefonicky či e-mailem kontaktovat, abychom zjistili další údaje – jméno a příjmení účastníka či účastníků (pokud to nejste přímo Vy) a mohli domluvit další záležitosti. 

Výhodou je to, že v eshopu vidíte i obsazenost kurzu či kroužku, takže víte, kolik míst ještě zbývá. 🙂

online přihláška

nezávazně a z pohodlí domova

Vybrali jste si kurz nebo kroužek, ale nechce se Vám procházet procesem objednávky v eshopu?

Nevadí, i pro Vás máme řešení. 🙂

Na stránce ONLINE PŘIHLÁŠKA naleznete formulář, v němž zaškrtnete vybraný kurz nebo kroužek a vyplníte požadované informace.

Po odeslání přihlášky Vás budeme telefonicky nebo e-mailem kontaktovat, abychom si vzájemně přihlášku potvrdili (především z kapacitních důvodů jednotlivých kurzů a kroužků) a následně Vám zašleme fakturu. Faktura má obvykle splatnost 10 dní, to znamená, že po tuto dobu bude místo (nebo místa) ve vybraném kurzu či kroužku rezervováno.

Po uhrazení kurzovného je pak přihláška 100% přijata. Pokud k uhrazení nedojde, je stornována a rezervace se uvolní pro další zájemce. 

PŘIHLÁŠKA ve studiu

nabídka posledních míst na konci srpna

Proč až na konci srpna?

Je to jednoduché.

Studio Jandova zahajuje svou činnost oficiálně až od září 2018. V průběhu letních prázdnin probíhá v prostorách studia rekonstrukce, malba a hlavně příprava samotného studia na jeho ladný rozjezd. 

Díky těmto skutečnostem jsme se rozhodli umožnit přihlašování a zápis především online. Ale protože víme, že někteří z vás nechávají výběr kroužků na poslední chvíli, chceme i Vám umožnit přihlášení ve formě osobního setkání. 

28/8/2018 se koná oficiální otevření Studia Jandova a od tohoto dne až do 7/9/2018 je možné přijít a zapsat se do kurzů či kroužků osobně přímo ve Studiu Jandova (Jandova 4, Praha Vysočany). V tomto případě  však nemůžeme zaručit, že bude místo právě ve Vámi zvoleném kroužku či kurzu.

Na přihlášení není nutné se nijak připravovat.

Platba probíhá v hotovosti v den zápisu. 

Teprve uhrazením kurzovného vzniká nárok na místo v kurzu či kroužku. Z toho důvodu jsou nejrychlejší přihlášky přes e-shop, poté klasické online přihlášky a až nakonec osobní zápis ve Studiu. 

nevyhovuje vám ani jedna z možností? zavolejte na +420 775 607 193 nebo napište e-mail na info@studiojandova.cz

Domluvíme s Vámi individuální způsob přihlášení

Tato nabídka je vhodná především pro seniory.

4 reakce na “Přihlašování 2018/2019”

  1. You are my inspiration , I own few blogs and often run out from to post .

  2. You are a very capable individual!

  3. I will immediately take hold of your rss feed as I can not to find your email subscription link or e-newsletter service. Do you’ve any? Kindly allow me recognize so that I may subscribe. Thanks.

  4. I was suggested this blog by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my difficulty. You are wonderful! Thanks!

Komentáře