Máte děti a nevíte, kam je poslat na kreativní kroužek? Jste v produktivním věku a nevíte, kam se jít něco přiučit, aby se zlepšily vaše pracovní výkony? Jste tolik vytíženi a nevíte, kam se jít aktivně zrelaxovat? Chcete poznat nové lidi ve svém okolí? Jste hlasový profesionál a potřebujete odborné vedení? Přemýšlíte, že byste hráli na cimbál a nevíte kde? Máte věk seniora, ale cítíte se na úplně jinou kategorii? Chcete si zkrátka užít zábavu, načerpat vědomosti nenásilnou formou nebo snad pokročit o stupínek výš ve svém hudebním oboru, ať už jako milovník nebo profesionál?

V tom případě se rozhodně přijďte podívat na naši novinku v srdci Vysočan.

Že bychom se nejdříve představily my nadšené zakladatelky: Jsme dvě ženy, profesionální hudebnice, lektorky, manažerky, nabité mnoha profesními i životními zkušenostmi. Rozhodly jsme se zrealizovat náš sen, a to je kreativní profi studio, plné kvalitních kurzů, prvotřídních lektorů, ale i zábavných aktivit a zajímavých spoluprací. Naše hlavní heslo je PROPOJOVÁNÍ. Věříme, že ve společných silách tkví kouzlo, které všechny dovede k něčemu lepšímu a radostnějšímu. Pokud je tento princip správně nastaven, všichni se můžou účastnit neuvěřitelných společných aktivit a je to ve výsledku jen přínos. Na tomto principu je založeno i naše novorozené miminko – Studio Jandova.

 

Chceme mu dát do vínku otevřenost ke všem věkovým kategoriím, ke všem levelům jednotlivců, ke všem názorům a zpětným vazbám, ke všem dobrým nápadům i inspiracím. Nabízíme báječné zázemí Obecního domu ve Vysočanech, zde sdílíme prostor v čistě uměleckém prostředí, kde nám příjemné podmínky a milé přivítání vytvořila ředitelka Martina Fialová. Máme skvělou podporu i na radnici, záštitu nad naším zahajovacím koncertem, který jsme připravily 28.8.2018 v 18 hodin jako dárek pro všechny, které nové dění zajímá, přijal místostarosta Prahy 9 pan Adam Vážanský. Myslíme si, že jen v dobrých vzájemných vztazích se dá něco pozitivního vykřesat a vážíme si důvěry, která v nás tímto byla vložena.

 

Srdečně vás všechny zveme jak na prohlídku virtuální – www.studiojandova.cz, tak na prohlídku skutečnou a to právě při příležitosti koncertu, kdy proběhne takový “večer otevřených dveří” a my oficiálně zahájíme provoz našeho Studia Jandova.

Věříme, že bude občanům Prahy 9 a nebo i přespolním jen k radosti, užijí u nás spoustu zábavy, přispěje k dobré kondici a rozšíří možnosti volnočasových aktivit ve Vysočanech a okolí.

PS: A víte, že ty krásné webovky vlastnoručně vytvořila a stále pro vás dolaďuje jedna z nás, a to Vlaďka Křenková?…a víte, že skoro v den koncertu má jedna z nás narozeniny a to Edita Adlerová a to bych teda nechtěla slavit sama!

 

Přijďte a užijte si s námi krásný večer a hlavně, vyberte si, co by vás u nás zajímalo. Nabídka je široká, pro každého něco!

 

A hlavně se nestyďte!

 

Těšíme se na vás.

Edita Adlerová a Vlaďka Křenková

Studio Jandova, Jandova 4, Praha – Vysočany

 

ZÁPIS NA 2018/2019 PRÁVĚ PROBÍHÁ!

JAK SE ZAPSAT DO KURZU NEBO KROUŽKU? → KLIKNĚTE ZDE

 

4 reakce na “Pojďte se podívat k nám do “Jandovky””

  1. Howdy, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam remarks? If so how do you prevent it, any plugin or anything you can advise? I get so much lately it’s driving me mad so any help is very much appreciated.

  2. Wow! Thank you! I always wanted to write on my website something like that. Can I take a part of your post to my website?

  3. Thanks, I’ve recently been searching for information about this topic for a long time and yours is the best I have discovered so far. But, what in regards to the conclusion? Are you sure concerning the source?

Komentáře