PLATÍM PŘÍMO LEKTOROVI PŘED HODINOU NEBO PO HODINĚ?

Ne. Platby za individuální lekce probíhají pouze bezhotovostně. Lektorovi tedy nic před ani po lekci v hotovosti neplatíte.

JAKÝM ZPŮSOBEM SE TEDY ÚHRADA ZA LEKCE ŘEŠÍ?

Pro úhradu lekcí využívejte virtuální peněženku, kterou naleznete po registraci a přihlášení na webu Studia Jandova (SJ). Peněženka funguje tak, že si online dobijete kredit, který následně uhradíte bezhotovostně (bankovním převodem nebo platební kartou). Krok za krokem Vás k tomu povede webová aplikace.

K ČEMU JE VIRTUÁLNÍ PENĚŽENKA DOBRÁ?

Ve své virtuální peněžence následně uvidíte veškeré transakce – odučené lekce, případně i zápis z lekce, storna, dobití, apod. Mimo to můžete virtuální peněženku použít i pro platby za skupinové lekce či jiné produkty, které jsou v nabídce (např. učební pomůcky, apod.)

CO KDYŽ NECHCI PLATIT BEZHOTOVOSTNĚ?

Je nám líto, ale v současné době je možné úhradu provést pouze bezhotovostně.

LEKCE HRADÍM PŘED NEBO PO LEKCI?

Lekce se předplácí. Po každé odučené lekci Vám Studio Jandova z kreditu strhne příslušnou hodnotu. V případě, že jsou lekce u Vás doma nebo v jiném Vašem prostoru, tak ještě 50,- Kč cestovné.

KOLIK SI MÁM PŘEDPLATIT?

Lekce se budou předplácet vždy v takovém počtu, aby bylo možné z kreditu čerpat, a to alespoň po dobu jednoho měsíce. Tzn.: pokud máte 60 minutovou lekci v hodnotě 600,- Kč, a to 1x týdně, tak si předplatíte kredit 600×4 = 2400,- Kč. Jestliže jsou lekce ve Vašich prostorách, nezapomeňte připočítat také dopravu. Můžete si zvolit i vyšší částku, pokud chcete kredit nabít na dlouho dopředu nebo máte od Studia Jandova více kroužků či kurzů. Také můžete kreditem platit další produkty z našeho e-shopu, např. učební pomůcky.

STORNO PODMÍNKY INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ