Kristýna pechová

Pomáhám lidem se lépe poznat

Být v životě šťastný pro mě znamená být opravdový. Dělat věci jak je cítím. Nesnažit se napasovat do něčí představy. Ale naopak mít svobodu projevu a sebevyjádření. Být bláznivá a hlučná. Někdy si dovolit nemluvit. Někdy zase mluvit moc. Zpívat si a tančit, kdy se mi chce. A nedělat to, co se mi nechce. 

A bychom mohli být opravdoví, musíme většinou změnit naše zažité vzorce chování a myšlení. Zjistit naše přesvědčení a přijmout sami sebe takoví, jací jsme. Ne, jak jsme sami sebe změnili pro okolí. Proto je pro mě klíčové sebepoznání. K tomu nám může pomoct metoda rozboru osobního horoskopu, která nám dává unikátní pohled na naši osobnost. A v případě, že cítíte, že byste chtěli věci jinak, tak na to můžeme navázat prožitkovým koučinkem, díky kterému naleznete i své vlastní nejlepší řešení.

“Věřím, že svůj život utváříme každý den sami svými myšlenkami a postojem.” 

 

prožitkový koučink – osobní rozvoj

Koučink je skvělý nástroj jak zajistit, abychom v životě byli spokojení a šťastní. Má to jedno ALE. Umí to pouze za předpokladu, že přijímáme fakt, že za naše štěstí si zodpovídáme my sami. Je to jako přepnout z autopilota na manuální řízení, kdy vy jste řidičem. Místo příčin problémů hledáte řešení.

Koučink pomáhá velmi účinně a rychle tomu, kdo má chuť chtít věci vyřešit a mít se dobře – jen třeba úplně neví JAK anebo se neumí rozhodnout. Všechny odpovědi už víte, ale občas ty odpovědit dostat ven – to je umění. Protože do rozhodování vstupuje rozum a logika, programy od našich rodičů a okolí, srdce, náš vnitřní kritik, strach a obavy…. A co nám k tomu vůbec nepomáhá je nedostatek času a naše (ne)schopnost se zastavit. Pomůžu Vám se se sebou spojit a  vymyslet možnosti a to nejlepší řešení pro Vás. Budu vaším posluchačem, průvodcem, motivátorem a “nakopávačem” .

Kdy mi koučink pomůže?

 • Cítíte nespokojenost a to, že naplno nevyužíváte svůj potenciál.
 • Nevíte/neumíte se se rozhodnout.
 • Nevidíte žádné vychodsko ze své situace. Točíte se v kruhu.
 • Neumíte se na sebe tzv.napojit. Nevíte kdy mluví srdce a kdy hlava.
 • Nemáte čas na přemýšlení.
 • A vždy: když potřebujete nasměřovat, namotivovat, vymyslet svoji vizi a svůj cíl a pořádně pozitivně “nakopnout”:)

kurzy pro maminky – family management

Vol. 1. Jak zapojit do chodu domácnosti více tatínky  a získat tak čas pro sebe .

Vol.2. Co a kdy dělat pro svůj rozvoj v rámci rodičovské dovolené.

Vol.3. Jak zjistit a uskutečnit své sny i s rodinou.

Vol.4. Jak si uspořádat život s rodinou, aby byl snadný a pohodový.

Cílem je si odnést vždy váš realný plán do domácnosti. Kurz je  zaměřen prakticky a tak, aby byl pro účastníky maximálně efektivní. Prostě si vytvoříte návod JAK. Využíváme při tom techniky time managementu, prioritizace a koučinku. 

Na kurzech Vám neřeknu jak přesně TO udělat. Každý to máme doma jinak, každý máme jinou situaci. Ale ovládám skvělé techniky, které nás, pokud chceme, dovedou ke kýženému výsledku. 

osobní horoskop – astrologie

Ať si říká kdo chce co chce- astrologie zkrátka funguje:). A kdo nevěří, tak četl horoskop ve Vlastě anebo na Seznamu. Astrologii se věnuji 15 let a s pokorou mohu říci, že nové klienty získávám převážně na doporučení od stávajících. Nejčastější argument “nevěřících” je, že to sedí na každého. Ano – v časopise i na internetu to sedí na každého (možná i na vašeho psa a andulku), protože nikdo nevzal v potaz dalších minimálně 12 faktorů, které jsou unikátní jen pro Vás.

Nedělám horoskop typu: ” jste milá, ale umíte být i zuřivá!” To je informace typu tráva je zelená. Zkrátka a dobře, za mě je to jedinečný nástroj sebepoznání z úhlu pohledu, který nelze nahradit žádnou jinou technikou. 

Co se dozvíte z horoskopu?

 • Co mi skutečně jde a na co mám talent.
 • Jak to mám v lásce, ve vztazích, v práci a jak dosahuji cílů.
 • Jaké jsou moje hlavní povahové rysy a vlastnosti.
 • Jaké jsou moje životní lekce a jak na ně.
 • Co mi jde snadno a kde mi štěstněna pořádně nadělila.
 • Životní nasměřování.
 • Sebepoznání.

kurz: to nej z horoskopu

Zajímají vás lidé více, nežli je na první pohled partné? Ráda zkoumáte a objevujete? Anebo se chcete dozvedět více o sobě, ale ráda si na věci přicházíte sama? Pak kurz Nauč se to nejdůležitější z horoskopu je právě pro Vás. Podíváme se na základní techniky astrologie, ukážu Vám kde a jak si sestavit horoskop. Zjistíme postavení slunce.

Co se v horoskopu naučíte číst?

 • Co dělat, abych měla sebevědomí.
 • Jaké jsou moje oblasti k růstu.
 • Jak to mám s LÁSKOU a VZTAHY.
 • Kde leží můj potenciál, dary a talenty.
 • Kdy mám nejvíce energie a jak jí čerpat.
 • Co dělat, abych měla sebevědomí.
 • Moje hlavní povahové rysy a tendence.
 • Co mi komplikuje život a co s tím.
 • Moje životní směřování.

Budeme hodně praktikovat a cvičit na vašem horoskopu. Kurzy pojímám jako workshop a diskuzi. Celý kurz kombinuji numerologií a Crowleyho tarotem-vybírám to nejdůležitější, aby to to posloužilo svému účelu. Nahlédněte pod pokličku astrologům a pojďte se dozvědět a naučit se to nejzajímavější.

Max. 6 účastníků. Časová dotace: 6 hodin , 3 setkání

Ahoj. Jsem mámou malé Emmy a manželkou velkého Kuby. Miluji život a lidi, a myslím, že by se to mělo předávat dál. Člověk by se měl mít rád a užívat každý moment. Občas to nejde a to pak většinou není hezké žití. Protože věřím, že si život tvoříme sami, tak je důležité se dobře poznat. Abychom nakoukli do nás co tvoříme. A tak pomáhám lidem, aby se lépe poznali a žili lepší život….ideálně šťastný a naplňující.
 

A pokud by někoho zajímalo více, co mám za sebou, tak uvedu, že zásadní pro mě bylo seznámení se s astrologií a její následné studium. Věnuji se jí zhruba 15 let. Od té doby jsem se o sobě mnohé dozvěděla a je to pro mě dodnes studnice sebepoznání. Astrologii jsem studovala i u Evy Prokešové a pořád studuji u mé dvorní astroložky a ještě lepší kamarádky Aťky Havlové, která mne ráda zkouší a nechává mne si na věci přijít sama.

Dále pro mě byl zásadní integrovaný výcvik koučů ” Koučink jako umění žít od Magdaleny Vokáčové”. Tam jsem se naučila mnoho účinných a skvělých technik, které dodnes používám. Práci s emocí a s tělem.  Práce s cíly. Desítky hodin koučinku. Nikoliv jen “racionální” koučink, ale prožitkový, tělesný, hravý. Šlo o výcvik, který v sobě zahrnoval metody a techniky koučování ze všech nejvýznamnějších směrů: psychologický koučink, NLP, exekutivní koučink, systemické dotazování a již zmiňované koučování zaměřené na tělo. Podstatné se jeví i studium na Akademii lečivé výživy, kde jsem si vše spojila. Že vše souvisí se vším a že tělo je neoddělitelná součást, aby nám bylo dobře. Dobře v sobě.

Absolvovala jsem i spousty sezení  a návštěv u různých “průvodců životem”, léčitelům, kartářů, astrologů a koučů. Prošla jsem kineziologií, Human designem, čtením z tváře, prožitkovým bubnováním, numerologií, čistěním energetických center, čínskou medicínou, konstelacemi, improvizací, koučinkem a nepřestávám hledat zajímavé cesty sebepoznání. 

Mimo jíné mám za sebou kariéru v mezinárodním prostředí na manžerské pozici v oblasti obchodu a IT. To mi přineslo velké zkušenosti v jednání s lidmi, zvládání krizových situací a porozumění světu velkého businessu.  Naučila jsem se jet na maximum a podat výkon (a málem jsem vypustila duši), být efektivní,  důsledná, prioritizovat, dobře si organizovat čas a vést lidi. Denodenně jsem s nimi prožívala jejich úspěchy i “selhání”. Podporovala jsem je, motivovala, dodávala jim odvahu, ale i upozorňovala na oblasti ke zlepšení. Jsem ráda, že jsem toho mohla být součástí a zažít tento svět businessu a kariéry. Jsem, ale i ráda za mé předchozí pracovní zkušenosti. Působila jsem jako učitelka na soukromé jazykové škole Jana Amose Komenského či nákupčí tabáku ve Vietnamské rodinné firmě. Obzory jsem si také rozšířila pobytem v Londýně , kde jsem pracovala jako au-pair. Byla jsem delegátkou cestovní kanceláře na Řeckém poloostrově Peloponés. Život mne poté zavál do Prahy, kde nyní s rodinou žiji .

Máte zájem o setkání s Kristýnou?