• Odborné lekce pro nováčky i pro hlasové profesionály. Metodika výuky je založena na skvělé technice dechu a tím i výborném posazení hlasu. Výuka je možná i v anglickém jazyce.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

CENA: 

 • 60 minut ve Studiu Jandova: 600,- Kč
 • První ukázková lekce je ZDARMA
 • SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 10 lekcí za zvýhodněnou cenu pouze 4500,- Kč (tj. 450,- Kč/60 minut)
  • balíček 10 lekcí má platnost 3 měsíce od data zakoupení

ZPÍVÁNÍ VE DVOU

Sdílejte čas se svým blízkým, kamarádem, kamarádkou při tom, co vás baví.
Aneb SDÍLENÝ ZÁŽITEK, DVOJÍ ZÁŽITEK.
Nepromarněte příležitost
 • Hodina už za 200,-  Kč na osobu
 • Balíček 1O lekcí na 3 měsíce
 • možno platit ve dvou rovnoměrných splátkách
 • doporučená délka lekce 90 minut

MEZIGENERAČNÍ ZPÍVÁNÍ

Sdílejte čas s tatínkem, maminkou, bráchou, ségrou, dcerou, synem při tom, co vás baví.
Vemte své blízké a pojďte zpívat.
Nepromarněte příležitost
 • Hodina už za 200,- Kč na osobu
 • Balíček 1O lekcí na 3 měsíce
 • možno platit ve dvou rovnoměrných splátkách
 • doporučená délka lekce 90 minut

PLATBA za lekce probíhá formou kreditu ve Vaší virtuální peněžence (JAK TO FUNGUJE). Nikdy neobjednáváte a neplatíte lekce dřív, než se seznámíte a domluvíte s lektorem! 

Platba prostřednictvím benefitních programů se řídí vlastními pravidly.

TERMÍN lekcí je na základě domluvy mezi lektorem a Vámi. Obvykle bývá dohodnut právě při první ukázkové lekci. 

Lekce jsou vhodné jak pro úplné nebo “věčné” začátečníky, tak i pro pokročilé. Součástí výuky je také hudební teorie, která je doplňována přímo k praxi, tedy ke zpěvu. 

 

LEKTOrka

Edita Adlerová

Edita Adlerová

Lektorka zpěvu
Zkušenostivíce než 20 let

Jazyky výuky: čeština, angličtina

O lektorce:

Mezzosopranistka Edita Adlerová vystudovala konzervatoř v Pardubicích u prof. Svatavy Šubrtové. V roce 1991 absolvovala s rolí Carmen G. Bizeta v divadle J. K. Tyla v Plzni a stala se tak nejmladší Carmen v historii české opery. Režisérka Tereza Kopáčová natočila dokumentární film „Něco z Carmen“, který zaznamenal její práci na této roli a byl uveden v České televizi. Nyní studuje obor Hudební věda na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Věnuje se převážně koncertní činnosti – zpívá sólové party oratorií s orchestry, účinkuje i v programech s komorním obsazením. Vytváří autorské moderované hudební projekty, jako například „Carmen a Flamenco“, „Ave Maria“ nebo „George Gershwin – Muž, který neodešel“. Společně se sopranistkou Annou Hlavenkovou založila soubor Canto Dolce, který se zaměřuje na barokní hudbu. Vystupuje na významných mezinárodních festivalech – Pražské jaro, Classique au large (Francie), Music festival Gorizia (Itálie), Smetanova Litomyšl, Struny podzimu, Třeboňská nokturna, Hudební festival L. van Beethovena aj. Jako sólistka vystupuje s českými i zahraničními orchestry a předními dirigenty – Serge Baudo, Petr Altrichter, Leonardo Martinez, Banjamin Ashkenazy, Charles Olivieri – Munroe, Jose Miguel Rodilla aj. v nejlepších koncertních sálech – Palau de la Música Catalana Barcelona nebo KKL Luzern aj. V komorních projektech permanentně spolupracuje s vynikajícími umělci – klavíristé Emmanuel Quiquemelle (Francie), Věra Mullerová nebo Adam Skoumal, sopranistka Gabriela Beňačková, varhaník Vladimír Roubal nebo kytarista Miroslav Žára. Spolupodílela se na několika CD, natočila dvě profilová. Její interpretaci mnohých hudebních děl mohli slyšet posluchači v Německu, Rakousku, Francii, Itálii, Polsku, Slovensku, Rumunsku, Moldávii, Lotyšsku, Gruzii, Švýcarsku, Španělsku, Portugalsku, Maroku, Egyptě a Spojených Arabských Emirátech.

CHCETE TO VYZKOUŠET? 

Vyplňte krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme zpět. Můžete také využít naší linky +420 770 638 340.

Lekce zpěvu

I heard Edita on YouTube at my home in Jerusalem. I was deeply moved by the emotion in her singing and the way she expresses it. I contacted her via Facebook and she invited me to study with her. I came especially from Israel for an amazing and intensive period that taught me a lot. I got to know a very professional teacher. A teacher who took note of the details and explained everything patiently and with deep faith in the student wich its help a lot A teacher who is an amazing singer whose work I highly appreciate and has become a company for the road She taught me about breathing, body and voice through a very practical technique that helped and helped me deepen my voice inquiry and feel more comfortable on stage and in general I highly recommend it to her If you want to talk to me More about it, you can write to me on Facebook

Avigail Z.