Zpíváme si anglicky (4 – 8 let) – PÁTEK

3200 

Dopřejte dětem angličtinu i v jiném kontextu. Pomocí písniček a jejich textů se Vaše děti s angličtinou seznámí nebo se v anglickém jazyce krásně procvičí. 🙂

Termín konání: pravidelně PÁTEK 14:00 – 14:45

Zápis na 2. pololetí, únor – červen 2019

 • 8/2/2019 – ukázková lekce ZDARMA

PŘIHLÁŠKA:

Katalogové číslo: SKDE02 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přihlašte se na ukázkovou a seznamovací lekci ZDARMA, která se koná 8.2.2019 ve 14:00 ve Studiu Jandova (Jandova 4, Praha Vysočany).

Přihlašovací formulář:

Další informace

Období

2019/2020 – 2.pololetí (únor – červen)

Termíny

Věk

, , , ,

Kapacita

Četnost lekcí

Délka lekce

Počet lekcí

Lektor

Vlaďka Křenková

Vlaďka Křenková

Lektorka hudební teorie, hry na cimbál a hry na klavír
ZkušenostiPraxe více než 10 let
Jazyk výuky: čeština

O lektorce: 

Vlaďku od dětství provází dva nádherné nástroje – cimbál a klavír. Tyto nástroje i jejich metodiku studovala na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži, kde také vyučovala na ZUŠ a působila jako korepetitorka baletu. Od roku 2012 se věnuje soukromé hudební výuce v Praze a zabývá se vzděláváním dětí i dospělých. Díky inspiracím v soukromé výuce vytvořila celostátní projekt ChciLekci.cz, který nabízí lektory mnoha oborů z celé ČR. Je zakladatelkou příměstských táborů v Praze, které jsou zaměřené na umělecké obory (hudba, tanec, výtvarno) a v nichž Vlaďka uplatňuje nejen své manažerské schopnosti, ale hlavně také zkušenosti s rozmanitou prací v dětském prostředí. Je součástí známé Cimbálové muziky Milana Broučka a její velkou zálibou je organizace hudebních doprovodů na různých eventech (např. svatby, firemní večírky, apod.). Sama často svou romantickou hrou na cimbál nebo klavír doprovází svatební obřady.

Mohlo by se Vám líbit…

 • Klavihrátky (5 – 8 let)

  4720 
  Objednat
 • Muzikohrátky pro předškoláky

  3200 
  Objednat
 • S písničkami do pohádek (4 – 8 let)

  3200 
  Objednat