English singing (4 – 7 let) – PONDĚLÍ (14:00)

3000 

Zápis na 1. pololetí, září 2020 – leden 2021

Den kroužku: Pondělí 14:00 – 14:45

Délka lekce: 45 minut
Počet lekcí za pololetí: 15 + 3 rezervní (v případě nemoci lektorky, apod.)

PŘIHLÁŠKA:

volno

Vaše fakturační a kontaktní údaje vyplníte až v posledním kroku objednávky. V jedné objednávce můžete odeslat více přihlášek a zakoupit více produktů najednou.

Katalogové číslo: 01ENGSING47po14 Kategorie: , , Štítky: , ,

Popis

Dopřejte dětem angličtinu i v jiném kontextu. Pomocí písniček a jejich textů se Vaše děti s angličtinou seznámí nebo se v anglickém jazyce krásně procvičí. 🙂

Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou.

Další informace

Období

2020/2021 – 1. pololetí (září – leden)

Termíny

Pondělí 14:00 – 14:45

Věk

4 roky, 5 let, 6 let, 7 let

Kapacita

3 – 8 dětí

Četnost lekcí

Týdně

Délka lekce

45 minut

Počet lekcí

15 + 3 rezervní

Místo

Obor

Angličtina, Zpěv

Lektor

Aneta

Aneta

pop zpěv, klavír, harfa

Aneta

pop zpěv, klavír, harfa

Aneta od malička vyrůstala v hudebním prostředí. V pěti letech složila první krátkou písničku, v šesti začala hrát na klavír a na flétnu, o 3 roky později i na housle. Housle a flétnu pak vyměnila za harfu. Nenechá si ujít příležitost vyzkoušet si hru na jakýkoliv jiný hudební nástroj. Prvně veřejně vystoupila v osmi letech se svojí vánoční písní, při níž se kromě zpěvu i doprovázela na varhany. Studuje na Pražské konzervatoři hru na harfu a populární zpěv. Zároveň se věnuje skladbě a hře na klavír. Během studia získala několik ocenění na soutěžích, absolvovala harfové workshopy, masterclass u Anneleen Lenaerts, Jany Bouškové, Isabelle Perrin a Sylvaina Blassela. Ve sféře klasické hudby se věnuje sólové hře, komorní i orchestrální. Zahrála si například se Symfonickým orchestrem ND i na postu 1.harfy při příležitosti uvedení premiéry skladby Pavla Trojana Fontána pro smyčcový orchestr a dvě harfy. Pěvecky účinkovala v muzikálu Závišův kříž. S vlastními skladbami vystoupila jako host na koncertu skladatelské třídy prof. E. Douši. Komponuje však nejen hudbu klasickou, ale i populární. Ke svým písním si skládá hudbu i text. Je tak první zpívající harfistkou v České republice, která rozeznívá struny harfy na scéně pop music.

Location

ve Studiu Jandova, u klienta

Termíny lekcí

Error requesting data: cURL error 28: Operation timed out after 5000 milliseconds with 0 bytes received